Katalog Stron dla Kobiet. Kosmetyka, moda ślubna, modne fryzury, moda damska, diety...
Bardzo śmieszne sytuacje, aforyzmy i cytaty znanych i sławnych ludzi. U nas będziesz się dobrze bawił. Sprawdź dobry humor po polsku.
Kategorie » Media, Rozrywka dla kobiet, Strony dla kobiet,
Życzenia i wierszyki sms na rożne okazje takie jak imieniny, urodziny, dzień matki, babci i dziadka. Ciekawe życzenia na różne rocznice i dla różnych osób.
Kategorie » Poradniki, Rozrywka dla kobiet, Media,
PORTAL BEAUTY GUIDE Przewodnik Urody Beauty Guide to portal dla tych kobiet, które lubią wiedzieć więcej. To miejsce odwiedzane przez kobiety chcące podejmować świadome decyzje w kwestii swojego wyglądu oraz zdrowia. Na łamach portalu prezentujemy treści z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, kosmetologii, dermatologii, stomatologii estetycznej (i nie tylko) w taki sposób, by nasze Czytelniczki wyrobiły sobie własną opinię na temat zabiegów oferowanych na rynku „beauty”. Mówimy o ich plusach i minusach, przeciwwskazaniach, wskazaniach, możliwych powikłaniach.
Kategorie » Uroda pielęgnacja, Strony dla kobiet, Media,
Beautywpolsce.com - Chirurgia plastyczna i chirurgia estetyczna, powiększenie piersi. Opisy zabiegów: powiekszanie piersi, pomniejszanie piersi, korekcja nosa, korekcja twarzy, korekcja uszu, facelift odsysanie tłuszczu oraz inne. Beauty w Polsce to gwarantowana satysfakcja. Zapraszamy! chirurgia plastyczna, powiększenie piersi, korekcja zmarszczek, odsysanie tłuszczu, korekcja nosa, pomniejszenie piersi, chirurgia estetyczna, facelift, korekcja powiek, plastyka brzucha, podniesienie piersi, korekcja uszu, korekcja twarzy
Kategorie » Media, Uroda pielęgnacja, Zdrowie kobiety,
Gazetomania.pl Zamów Prezent-Gazetę z wybraną osobą na okładce! Wystarczy wybrać gotowy artykuł i dodać zdjęcie. Wyjątkowy pomysł na Prezent na Mikołajki, Święta, Rocznice, Ślub lub, dla Szefa, dla Niego, Chłopaka.... Zaskocz prezentem, który zapadnie w serce i pamięć!!! Takiego fajnego prezentu się nie zapomina - uruchom wyobraźnię! Oprawiona gazeta to fajny i wyjątkowy prezent na lata. Dodatkowe wydruki zaskoczą i rozbawią wszystkich
Kategorie » Sklepy hurtownie, Media,
Literatura kobieca. Książki nowe i używane po przystępnych cenach. Promocje. Dodatkowo kartki i pocztówki. Serdecznie zapraszam.
Kategorie » Media, Strony dla kobiet,
Wiadomości Kosmetyczne, to pismo o charakterze poradnikowym, w całości poświęcone branży kosmetycznej. Jego podstawę stanowią rzetelne informacje o trendach występujących na tym rynku oraz artykuły szkoleniowe dotyczące zarządzania kategorią kosmetyków w sklepie. Wzbogacone o przegląd aktualnych przepisów, obszerną rubrykę nowych produktów oraz dział związany z wyposażeniem sklepu, Wiadomości Kosmetyczne są cennym źródłem informacji przydatnych w codziennej pracy.
Kategorie » Kosmetyki, Uroda pielęgnacja, Media,
Zwierciadło to ekskluzywny magazyn dla nowoczesnych, ale także wrażliwych i myślących kobiet, które szukają w życiu wartości. Jest pismem, które kreuje piękną wizję świata, pomaga znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania. Wyróżnia je unikalna zawartość, nie tylko dzięki wyjątkowym zdjęciom, przestrzennej, nowoczesnej grafice, wysokiemu poziomowi edytorskiemu, ale również dzięki wspaniałym autorom tekstów, takim jak Paulo Coelho.
Kategorie » Media, Poradniki,
Internetowa wersja najpopularniejszego na polskim rynku magazynu dla rodziców poświęconego psychologii, zdrowiu i żywieniu dziecka, a także problemom rozwojowym i wychowawczym. Tematyka serwisu koncentruje się na dzieciach w wieku 0-7 lat.
Kategorie » Macierzyństwo, Media,
Internetowa wersja najpopularniejszego na polskim rynku poradnika dla rodziców, który koncentruje się na problemach ciąży, porodu, pielęgnacji i wychowania dzieci w wieku do 5 lat. Korzystając z fachowej wiedzy specjalistów, serwis doradza, jak wychować zdrowe i szczęśliwe dziecko. Z dużą otwartością odpowiada nawet na wyjątkowo trudne pytania dotyczące życia w rodzinie. Pamięta również o młodych ojcach, służąc im rzetelną pomocą w opiece nad małym dzieckiem i budowaniu więzi z partnerką. To idealna witryna dla kobiet w ciąży, młodych matek i rodzin, które mają pierwsze dziecko.
Kategorie » Macierzyństwo, Media,
Internetowa wersja jednego z najpopularniejszych czasopism dla kobiet na polskim rynku. Witryna stanowi poradnik nowoczesnej kobiety, jest źródłem wiarygodnych informacji ułatwiających prowadzenie domu i wychowywanie dzieci. Zawiera praktyczne porady eskpertów z dziedziny zdrowia kuchni, prawa i psychologii, a także poruszające reportaże opisjące niezwykłe życie zwykłych ludzi.
Kategorie » Media, Styl życia lifestyle,
Internetowa wersja miesięcznika "Vita", który specjalizuje się w promocji zdrowego stylu życia. W serwisie znajdziemy porady, wskazówki i ciekawe artykuły. Vita.pl podpowie Ci, jak utrzymać dobrą kondycję fizyczną i psychiczną, dowiemy sie, w jaki sposób uniknąć kłopotów ze zdrowiem i poprawić jakość swojego życia dzięki odpowiednim dietom i ćwiczeniom.
Kategorie » Poradniki, Media,
Osób online: 1